Hakkımızda

ALPER TEKNİK SERVİS

İzmir Buca İlçesinde Kombi servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla Doğalgaz Kombi Servis, Makineli Petek Temizliği, Gaz Kaçak Kontrolü, Petek Filtrelerin Bakımı, Fan Temizliği, Gaz Ayarının Yapımı, Brülör Bakımı, Pompa Bakımı, Üç Yollu Vana Bakımı, Genleşme Tankının Hava Kontrolü, İç Yanma Odasının Temizliği, Petek Bakımı, Kalorifer Tesisat Bakımı, %30 Yakıt Tasarrufu, Klima Bakım Onarım, Klima Montaj, Klima Periyodik Bakım, Hizmetleri veriyoruz.

Aynı Zamanda firmamız, Klima ve Beyaz Eşya bakım, onarım ve tamiri alanında da aynı profesyonellik ve titizlikle sizlere hizmet vermektedir. Kombi teknik servis ihtiyaçları için profesyonel çözümler üretiyoruz.

.Alper Teknik Servis olarak her marka arızalı Kombi için servis hizmeti sunulmaktadır. Cihazlara bulundukları yerde müdahale edilir. Yapılan işlemler firmamızın garantisi altındadır. Kombi servis işlemleri yapan firmamız ayrıca her marka ve her tür Kombi için bakım hizmetleri sunmaktadır

Servise mi İhtiyacınız Var?

İzmir’de İster bireysel ister kurumsal olun. İster Evinize ister İşyerinize tüm mekanlardaki ihtiyaçlarınız için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara